a KONFERENCJE I SZKOLENIA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z naszego serwisu.
Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Ok, rozumiem
Więcej informacji

AKTUALNE WYDARZENIA

KONGRES

2-3 czerwca
Gdynia

Perły Samorządu 2020

Pieniądze, edukacja, środowisko, demografia, transport, inwestycje, gospodarka, podatki a także wiele innych spraw. Nieważne czy chodzi o nowe zadania czy od dawna znane problemy. O każdej ważnej dla samorządów kwestii będziemy rozmawiać praktycznie i rzeczowo podczas najbliższej edycji kongresu.

KONKURS

grudzień 2019
Warszawa

Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2019

Konkurs „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2019” organizowany już po raz ósmy przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną, wyłoni młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ
GALA

wrzesień -
październik
Warszawa

Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości

Coroczna ogólnopolska akcja Dziennika Gazety Prawnej, podczas której dziennikarze, przedsiębiorcy i przedstawiciele rządu wspólnie podejmują działania na rzecz promowania i rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

ZAREJESTRUJ SIĘ
KONKURS

czerwiec -
wrzesień
Warszawa

Lider e-zdrowia 2019

Dziennik Gazeta Prawna wraz Ministerstwem Zdrowia oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zapraszają do udziału w konkursie „Lider e-zdrowia 2019”.
Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie informatyzacji systemu ochrony zdrowia oraz upowszechnienie rozwiązania jakim jest e-recepta.

KONKURS

kwiecień -
listopad
Warszawa

Economicus dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych

Dziennik Gazeta Prawna już po raz dziewiąty zaprasza wydawnictwa do udziału konkursie Economicus dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych na rodzimym rynku wydawniczym.

WARSZTATY

24-25.02.2020 r.
Wrocław

Specyfika zarządzania kadrami w branży produkcyjnej i transportowe

Praktyczne warsztaty z wykorzystaniem użytecznych narzędzi.

ZAREJESTRUJ SIĘ
WARSZTATY

27.02.2020 r.
Warszawa

Nowelizacja KPC i jej wpływ na usprawnienie postępowania cywilnego

Praktyczne warsztaty dla przedsiębiorców.

ZAREJESTRUJ SIĘ
SZKOLENIE

23-24.01.2020 r.
Warszawa

Rewolucja w zamówieniach publicznych

Z dniem 1 stycznia 2021 r. wejdą w życie nowe akty prawne regulujące rynek zamówień publicznych w Polsce. Ustawodawca wprowadził szereg zasad kształtowania umów wprowadzając w szczególności obligatoryjne postanowienia każdej z nich.

ZAREJESTRUJ SIĘ
SZKOLENIE

31.01.2020 r.
Warszawa

AKADEMIA VAT

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom wiedzy na temat wybranych zmian w podatkach dochodowych wchodzących w życie w 2020 roku ze szczególnym uwzględnieniem nowelizacji przepisów ustawy o VAT mających istotny wpływ na podatki dochodowe.

ZAREJESTRUJ SIĘ
SZKOLENIE

04.02.2020 r.
Warszawa

PPK w sektorze finansów publicznych

Od 2021 roku wszystkie jednostki sektora finansów publicznych zobowiązane są do utworzenia pracowniczych planów kapitałowych (PPK). Bez względu na to, jak dużą liczbę osób zatrudniają. Utworzenie PPK może być największym wyzwaniem 2020 roku dlatego już teraz warto przygotować się do tego wyzwania.

ZAREJESTRUJ SIĘ